Dobrůtky u Obra – sladké i slané dobrůtky na jednom místě!

Dobrůtky u Obra, to je cukrárna v centru v Hradci Králové, kde si pochutnáte na sladkých i slaných dobrotách! Na co vše se můžete těšit? Podívejte se do naší nabídky. Lákavé, že? Pojďte si objednat!

Slané dobrůtky

slané dobroty

Král Já První přišel až díky Marušce na to, že sůl je nad zlato! Ovšem Obr už to ví dávno a připravuje v centru Hradce Králové všemožné slané dobroty, ať už jsou to chlebíčky, saláty, aspiky, preclíky nebo slané dorty! Pochutnejte si i vy na všemožných slaných pochoutkách! Obr zajišťuje pohoštění i na celé rauty!

Více o slaném

Sladké i slané dorty

dort

Dobrůtky u Obra, to nejsou jen zákusky a slané pochoutky, ale také famózní dorty, které Obr připravuje pro všechny mlsné jazýčky! Potřebujete dort pro děti, k narozeninám, na svatbu, na výročí anebo třeba jen tak, pro radost? Zastavte se v Hradci Králové, kde Obr sídlí a vybírejte dorty podle chuti!

Více o dortech

Sladké pokušení

zákusek

Když máte chuť na sladké a nemáte zrovna po ruce kouzelný hrneček, který by vám navařil slaďounkou kaši (mezi námi, nakonec s ním bylo daleko více škody, než užitku a to stačilo říct „Hrnečku dost!“), stačí se zastavit v Dobrůtkách u Obra! Dobrůtky u Obra, to je cukrárna v centru v Hradci Králové!

Více o sladkém