Dorty od Obra z Hradce Králové

Dobrůtky u Obra, to nejsou jen zákusky a slané pochoutky, ale také famózní dorty, které Obr připravuje pro všechny mlsné jazýčky! Potřebujete dort pro děti, k narozeninám, na svatbu, na výročí anebo třeba jen tak, pro radost? Zastavte se v Hradci Králové, kde Obr sídlí a vybírejte dorty podle chuti! Že potřebujete sladké zákusky nebo slané chlebíčky? Ani to není pro Obra problém!

Obr peče dorty i na objednávku

Někdy děd Vševěd Obrovi prozradí, že přijdete a budete chtít dort. Ale znáte děda Vševěda! Má toho tolik! Pokud si chcete být jisti, objednejte si dort přímo u samotného Obra! Budete tak mít jistotu, že svatební, narozeninový, sladký, slaný, čokoládový, malý velký, ovocný... no zkrátka ten váš dort bude připravený!

Pokud chcete dort na objednání, ozvěte se Obrovi alespoň dva až pět dnů předem, jen tak může Obr připravit vše včas.

dort

Svatební dorty pro náročné nevěsty a mlsné ženichy

Obr už pekl spoustu svatební dortů, na kterých si pochutnala na své svatbě Popelka, Sněhurka i Šípková Růženka. A jestli i vy plánujete královskou hostinu, svatební dorty od Obra by na ní neměly chybět!

Dorty k narozeninám

Ať je vám rok nebo sto let, dorty k narozeninám neodmyslitelně patří. Obr připravuje dorty všech chutí i tvarů přímo ve své cukrárně a pokud máte zapeklité přání, pozve si na pomoc čaroděje, s jehož pomocí vykouzlí i ten nejnáročnější a nejoriginálnější dort, jaký svět ještě neviděl!


Á! Právě děd Vševěd povídá, že i vy budete brzy shánět dort! Objednejte si jej u Obra již nyní a připravte se na oslavu v předstihu!

Galerie dobrot