Cukrárna Hradec Králové a neodolatelné sladké pokušení

Když máte chuť na sladké a nemáte zrovna po ruce kouzelný hrneček, který by vám navařil slaďounkou kaši (mezi námi, nakonec s ním bylo daleko více škody, než užitku a to stačilo říct „Hrnečku dost!“), stačí se zastavit v Dobrůtkách u Obra! Dobrůtky u Obra, to je cukrárna v centru v Hradci Králové, kde na vás čeká spousta sladkého pokušení!

Sladké mlsání v klasické i netradiční podobě

Koblihy, koláče, řezy, placky, buchty, muffiny, metýnky, záviny, croissanty, poháry, dezerty, dorty či zákusky... Ovocné, krémové, šlehačkové, jogurtové, čokoládové, dia, špaldové, sójové či bez mouky... Stálé i sezónní... Obr prostě nabízí všelijaké sladké dobrůtky, které jistě potěší i váš mlsný jazýček!

zákusek 

Příjemné posezení v cukrárně u kávy a zákusku

Obr dlouho vymýšlel, jak pro vás připravit tu nejútulnější cukrárnu v centru Hradce Králové. Začátkem roku 2015 dostaly jeho nápady jasnou podobu, o které se můžete přesvědčit na Gočárově třídě, kde na vás čekají sladké i slané dobroty! Poseďte s přáteli u dobré kávy a zákusku, přečtěte si noviny v příjemném prostředí nebo se zastavte třeba jen pro svačinu cestou do práce či do školy. Uvidíte, že na vás dýchne pohádkově-pohodová atmosféra.

 

Oslava? Svatba? Párty? Raut? Obr připraví dobrůtky na každou akci!

Potřebujete zajisti občerstvení na firemní raut? Na svatební hostinu? Nebo narozeninovou oslavu? Objednejte si u Obra vše, na co by vaši hosté měli chuť! Pečivo, zákusky i minizákusky či skvělé dorty! Vás i vaše hosty čeká vynikající gurmánský zážitek!

Galerie dobrot