aneb pan Majer o našich dobrůtkách

19
prosinec
Vánoční prodejní doba

U nás si můžete zamlsat i mezi svátky. Podívejte se, kdy máme otevřeno. Vánoční cukroví tak můžete na chvilku vyměnit za zákusky a jiné dobroty, které vám přijdou k chuti.

Přečíst si celý článek
01
červenec
Dovolená 1. - 14. 7. 2019

I my si potřebujeme trochu odpočinout, proto budou Dobrůky u Obra od 1. - 14. 7. 2019 zavřeny. Od 15. července se na vás budeme těšit odpočatí s další várkou vašich oblíbených zákusků a dortíků.

Přečíst si celý článek
29
červen
Mini i dia zákusky pro Hradec Králové

Ať si to přiznáme nebo ne, každý má rád sladké. Někdo si cukrovou odměnu dopřeje denně, jiný ve svátek. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, pojďte se podívat, co pro vás Obr v Hradci Králové připravil. Nabídka je bohatá - najdete v ní klasické, moderní, mini i dia zákusky, proto si jistě vybere každý mlsný jazýček.

Přečíst si celý článek
13
listopad
Minizákusky od Obra z Hradce Králové

Honí vás mlsná, ale nechcete hřešit ve velkém? Někdy stačí ke kávě i menší bráškové velkých zákusků – mini větrníčky, malé věnečky, pidi indiáni či rozkošné malé laskonky. A to není vše, tradičních i moderních minizákusků má Obr nespočet! Pojďte se podívat, co vše připravil pro mlsné jazýčky...

Přečíst si celý článek
25
červenec
Výroba dortů pro Hradec Králové

K narozeninám, k svátku, na výročí, za odměnu nebo jen tak pro radost – jak vidíte, dort se hodí pro každou příležitost, a tak se v Dobrůtkách u Obra kromě lahodných zákusků a báječných chlebíčků věnují šikovné cukrářky také výrobě dortů. Jste z Hradce Králové nebo tu plánujete oslavu? Nechte si vyrobit dort na zakázku!

Přečíst si celý článek
30
květen
Svatební koláče z Hradce Králové

Jsou malé, sladké a neobejde se bez nich žádná pořádná svatba. Víte, o čem je řeč? To je přece jasné – jde o svatební koláčky! Jsou sladkým doplňkem ke svatebnímu oznámení, hodí se do výslužky a na svatební hostině se po nich jen zapráší. Pokud jste z Hradce Králové nebo máte svatbu v okolí, neváhejte a objednejte je rovnou u Obra!

Přečíst si celý článek
19
říjen
Vánoční cukroví Hradec Králové

Dárky, stromeček a cukroví - to jsou hlavní znaky správných Vánoc. Dárky a stromeček nosí Ježíšek. A pravé domácí vánoční cukroví v Hradci Králové? To nejlepší pořídíte přece v Dobrůtkách u Obra! Vanilkové rohlíčky, lahodné perníčky i pravé linecké - to a ještě více pro vás chystá Obr se svými šikovnými cukrářkami!

Přečíst si celý článek
13
leden
Jaký byl rok 2015 v Dobrůtkách u Obra?

A je to! 365 dní uteklo jako voda a s koncem roku starého a příchodem nového je čas na ohlédnutí za tím, co se stalo v roce 2015. V loňském roce se toho událo hodně – přestěhování na nové místo, nový název, nové pochoutky, rozšíření služeb a mnoho dalšího... Pojďte se na to s Obrem podívat!

Přečíst si celý článek
13
červenec
Slané dorty nejen pro muže

Máte doma mlsouna, kterému sladké nic neříká? Obr vám dnes přináší tip, jak překvapit chuťové buňky oslavence, který dá raději přednost slanému. V Dobrůtkách u Obra se právě to tyto slano-mlsali, kam patří většinou muži, chystají slané dorty! Pojďte se podívat, co vše umí Obr připravit a na čem si můžete pochutnat!

Přečíst si celý článek
19
červen
Sladký dárek za vysvědčení

Deset měsíců zkoušení, testů a úkolů. Hromada povinností a učení. Ale za chvilku je to tady – dlouho očekávané vysvědčení. Ať už máte doma prvňáčka či maturanta, jistě si nějakou odměnu za všechnu tu dřinu zaslouží! Proto Obr připravuje na konec školního roku sladké dárky za vysvědčení!

Přečíst si celý článek
12