Znáte nás?

Na rohu Baťkova náměstí a pěší zóny jste léta chodili pro zákusky a chlebíčky do ESO cukrárny. Po dvaceti letech však nastal zlom! Začátkem roku 2015 se tato tradiční cukrárna převlékla do zcela nového kabátu! Spousta toho je nového – nová adresa, nové prostředí, nový název. Ovšem, jsou věci, které se nikdy nezmění: tradiční příprava, poctivé výrobky a usměvavá obsluha. Přijďte se podívat na Gočárovu třídu, kde najdete svoji oblíbenou cukrárnu pod názvem Dobrůtky u Obra.

Nabídka pro všechny mlsné jazýčky

Dobrůtky u Obra, to jsou čerstvé saláty a lahodné zákusky, které Obr připravuje přímo ve své cukrárně. Proto si můžete pochutnat na ještě teplých koláčích a nadýchaných dortech, které z pece putují rovnou na váš talířek. U Obra nenajdete žádné pečené polotovary, které se poslední dobou rozmohly nejen v supermarketech a kavárnách, ale pouze čerstvé pochoutky připravené podle tradičních receptů z lokálních a sezónních surovin.

Česká domácí výroba bez „éček“

Obr bojuje proti „éčkám“, a tak jsou nejen saláty připravené z poctivých surovin. Pro své výrobky používá české produkty a podporuje především místní dodavatele. V jeho cukrárně si pořídíte dobrou snídani či svačinu, ale také kompletní pohoštění na oslavu, svatbu, raut či do zaměstnání, kdy si můžete celé pohoštění objednat předem.

logo

Můžete si také posedět s přáteli u kávy anebo si v příjemném prostředí přečíst noviny či vyřešit pracovní záležitosti a emaily díky bezplatnému WiFi připojení. Máte chuť na něco speciálního? Obr připravuje i dia zákusky, dále peče ze sójové či špaldové mouky anebo také zcela bez mouky.

Pomáháme

Obr také pomáhá, a to Sjednocené organizaci nevidomých a slabozrakých ČR. A pokud chcete pomoci i vy, můžete při návštěvě Dobrůtek u Obra přispět do speciální pokladničky, odkud pak celá sbírka putuje přímo organizaci SONS.

A právě na Gočárově třídě se na vás těší šikovné cukrářky, usměvavé pekařky, tradiční i nové zákusky, lahodné saláty....a především Obr se všemi dobrůtkami!